ABINGDON

Andrew Kinnaird
Instructor: Andrew Kinnaird
Visit our club page
Monday & Wednesday: 7:00pm - 8:00pm
John Mason School, Wootton Road, Abingdon, OX14 1JB

AMERSHAM

Cliff Turner
Instructor: Cliff Turner
Visit our club page
Fridays: 6.30pm All grades and ages
Classes on Fridays 25th August & 1st September will be held at Woodside Junior School
Elangeni School, Woodside Avenue, HP6 6EG
Sunday: 5pm All grades & ages
Woodside Junior School, Mitchell Walk, Amersham, HP6 6NW




AYLESBURY

Graham Parks
Instructor: Graham Parks
Visit our club page
Tuesday: 6:00pm - Children 7:00pm - Adults & Families

Sunday: 5pm-6pm All grades and ages
Aylesbury High School, Walton Road, Aylesbury, HP21 7SX



BICESTER

Oran Green
Instructor: Oran Green
Tuesday:6.30pm-7.15pm Children 7pm-8pm Adults & Families

Brookside Primary School, Bucknell Road, Bicester, OX26 2DB




BRACKNELL

Rebecca Cairns
Instructor: Rebecca Cairns
Visit our club page
Thursday: 6.30pm Children up to and including green belts 7.30pm Adults and Juniors Blue stripes and above
Holly Spring Junior School, Lily Hill Road, Bracknell, RG12 2SW



CENTRAL LONDON

Andy Griffiths
Instructor: Andy Griffiths
Wednesday: 7.30pm
Seymour Leisure Centre, Seymour Place, Marylebone Road, London, W1H 5TJ



CHALFONTS

Alex Mindry
Instructor: Alex Mindry
Visit our club page
Tuesday: 6.45pm **No class on Tuesday 15th August**
Robertswood School, Denham Lane, Chalfont St Peter SL9 0EW
&
Thursday: 6.45pm
Chalfont St Giles Infant School, School Lane, Chalfont St Giles, HP8 4JJ



CHINNOR

Ellie Hiley
Instructor: Ellie Hiley
Visit our club page
Thursdays: 7pm - 8pm
Saturdays 9.30am - all ages and abilities welcome!
Mill Lane Primary School, Mill Lane, Chinnor, OX39 4QU





EGHAM


Instructor: Thomas Harvey

7pm - 8pm
Englefield Green Youth Centre, Corby Drive, Englefield Green, Egham TW20 0RX



GREAT MISSENDEN

Kati Crome
Instructor: Kati Crome
Visit our club page
7pm - 8pm All grades and ages
The Misbourne School, Misbourne Drive, Great Missenden, HP16 0BN



GUILDFORD

Sekar Kumar
Instructor: Edward Bowen
Mondays & Wednesdays 7pm - 8pm
Summer Venue: Onslow Village Hall, Wilderness Road, GU2 7QR




HEMEL HEMPSTEAD

Graham Parks
Instructor: Graham Parks
Visit our club page
Thursday: 6:00pm - Children 7:00pm - Adults
Southill Primary School, Heath Lane, Hemel Hempstead, HP1 1TT
&
Saturday: 10.30am - All ages and abilities
Hemel Hempstead School, Anchor Lane, Hemel Hempstead, HP1 1TX

HIGH WYCOMBE

Christie Bytom
Instructor: Christie Bytom
Visit our club page
Monday & Wednesday: 6:00pm - Children 7:00pm - Adults
Extra Black Belt Only Training Sessions 8pm-9pm
2nd & 16th August 6th & 20 September 4th & 18th October 1st & 15th November 6th December
Wycombe High School, Marlow Hill, High Wycombe, HP11 1TB

MARLOW

Paul Holmes
Instructor: Paul Holmes
Visit our club page
Wednesdays 6.30pm Children 7.15pm Adults
SUMMER VENUE (26th July - 30th August inclusive): Marlow Youth & Community Centre, Wycombe Road, Marlow, SL7 3JD

Saturdays: 10am - Children 11:15am - Adults
Redgrave Sports Centre, Wycombe Road, Marlow, SL7 1JE

MAIDENHEAD

Cliff Turner
Instructor: Cliff Turner
Visit our club page
Tuesday & Thursdays: 7pm-8pm One class for all ages and abilities
Lowbrook Primary School, The Fairway, Cox Green, Maidenhead, SL6 3AR

OXFORD

Paul Holmes
Instructor: Paul Holmes
Visit our club page
Monday & Thursday: 6:30pm=7.30pm - Children 7:00pm-8:00pm - Adults
New Marston Primary School, Copse Lane, Oxford, OX3 0AY

PRINCES RISBOROUGH

Graham Parks
Instructor: Graham Parks
Friday: 6:30pm-7.30pm Children 7:00pm-8.pm - All ages and abilities
Princes Risborough School, Wellington Avenue, Princes Risborough, HP27 9HY

THAME & LONG CRENDON

Andrew Kinnaird
Instructor: Andrew Kinnaird
Visit our club page
Tuesday: 7:00pm
Long Crendon School, Chilton Road, Long Crendon, HP18 9BZ
&
Thursday: 7:00pm
John Hampden School, Park Street, Thame, OX9 3HU

WATFORD


Instructor: Nicola Carr
Tuesday: 7pm - 8pm All grades and ages
Queens School, Aldenham Road, Watford, WD23 2TY
Visit our club page

WENDOVER

Matthew Wilshaw
Instructor: Matthew Wilshaw
Visit our club page
Thursday: 7:00pm
Wendover CofE School, Wharf Road, Wendover, HP22 6HF

WINDSOR

Sekar Kumar
Instructor: Sekhar Kumar
Wednesday: 6.30pm-Children 7.30pm Adults
Sunday: 5:00pm - Children 5.45pm - Adults
Upton House School, 115 St Leonards Road, Windsor, SL4 3DF

WINNERSH

Nick Colgate
Instructor: Nick Colgate
Visit our club page
Monday: 6.30pm - Children (up to green belt) 7.30pm - Adults
Saturday: 10am Beginners up to Green stripes 11am Green belts and above
Winnersh Community Centre, New Road, Sindlesham, RG41 5DU

WITNEY

Richard Hiley
Instructor: Richard Hiley
Wednesdays: 7:00pm NO CLASS ON 2ND AUGUST & 9TH AUGUST - CLASSES RESUME ON 16TH AUGUST
Wood Green School, Woodstock Road, Witney, OX28 1DX

WOKINGHAM

Helen Gevaux
Instructor: Helen Gevaux
Tuesday: 7:15pm
St Crispins Leisure Centre, London Road, Wokingham, RG40 1RE