ABINGDON

Andrew Kinnaird
Instructor: Andrew Kinnaird
Visit our club page
Monday & Wednesday: 7:00pm - 8:00pm
John Mason School, Wootton Road, Abingdon, OX14 1JB

AMERSHAM

Cliff Turner
Instructor: Cliff Turner
Visit our club page
Fridays: 6.30pm - 7.15pm White belts to blue stripes 7.15pm - 8pm Blue belts and above
Elangeni School, Woodside Avenue, HP6 6EG
Sundays: 5pm - 5.45pm Up to an including green stripes 5.45pm Green belts and above
Woodside Junior School, Mitchell Walk, Amersham, HP6 6NW




AYLESBURY

Graham Parks
Instructor: Graham Parks

Tuesday: 6:00pm - Children 7:00pm - Adults & Families

Sunday: 5pm-5.45pm Beginners 5.45pm Blue belts and above
Aylesbury High School, Walton Road, Aylesbury, HP21 7SX


BICESTER

Oran Green
Instructor: Oran Green
Tuesday: 6.30pm - 7.15pm Children 7pm - 8pm Adults (12yrs+)

Brookside Primary School, Bucknell Road, Bicester, OX26 2DB




BRACKNELL

Rebecca Cairns
Instructor: Rebecca Cairns and Joshua Aylott
Visit our club page
Thursday: 6.30pm Children up to and including green belts 7.30pm Adults and Juniors Blue stripes and above
Holly Spring Junior School, Lily Hill Road, Bracknell, RG12 2SW



CENTRAL LONDON

Andy Griffiths
Instructor: Andy Griffiths
Tuesdays 7.30pm - 8.30pm
Sylvia Young Theatre School, Nutford Place, London, W1H 5YZ



CHALFONTS

Alex Mindry
Instructor: Alex Mindry
Visit our club page
Tuesday: 6.45pm
Robertswood School, Denham Lane, Chalfont St Peter SL9 0EW
&
Thursday: 6.45pm
Chalfont St Giles Infant School, School Lane, Chalfont St Giles, HP8 4JJ



CHINNOR

Ellie Hiley
Instructor: Ellie Hiley
Visit our club page
Thursdays: 6.30pm - 7.30pm Juniors (up to 12yrs) 7.30pm-8.30pm Adults (13+)
Saturdays 9.30am - all ages and abilities welcome!
Mill Lane Primary School, Mill Lane, Chinnor, OX39 4QU







GREAT MISSENDEN

Kati Crome
Instructor: Kati Crome
Visit our club page
Tuesdays 7pm - 8pm All grades and ages
The Misbourne School, Misbourne Drive, Great Missenden, HP16 0BN



GUILDFORD



Instructor: Edward Bowen
Mondays & Wednesdays 7pm - 8pm
St Peters School, Horseshoe Lane East, Guildford, GU1 2TN - No class on Monday 3rd September - classes will resume on Wednesday 5th September at St Peters School




HEMEL HEMPSTEAD

Graham Parks
Instructor: Graham Parks
Visit our club page
Thursday: 6:00pm - Children 7:00pm - Adults
Southill Primary School, Heath Lane, Hemel Hempstead, HP1 1TT
&
Saturday: 10.30am - All ages and abilities
Hemel Hempstead School, Anchor Lane, Hemel Hempstead, HP1 1TX

HIGH WYCOMBE

Christie Bytom
Instructor: Christie Bytom
Visit our club page
Monday & Wednesday: 6pm-7pm Children 7:00pm-8:00pm Adults
Extra Black Belt Sessions 8pm - 9pm September 5th & 19th October 3rd & 17th November 7th & 21st December 5th & 19th
Wycombe High School, Marlow Hill, High Wycombe, HP11 1TB

MARLOW

Paul Holmes
Instructor: Paul Holmes
Visit our club page
Wednesdays 6.30pm Children 7.15pm Adults
Marlow Infant School, Sandygate Road, Marlow, SL7 3AZ

Saturdays: 10am - Children 11am - Adults
Redgrave Sports Centre, Wycombe Road, Marlow, SL7 1JE

MAIDENHEAD

Cliff Turner
Instructor: Cliff Turner
Visit our club page
Tuesdays 7pm - 8pm All grades and ages
Thursdays 7pm-8pm All grades and ages
Lowbrook Primary School, The Fairway, Cox Green, Maidenhead, SL6 3AR

OXFORD

Paul Holmes
Instructor: Paul Holmes
Visit our club page
Monday & Thursday: 6pm-7pm Juniors (up to 12yrs) 7pm - 8pm Adults (13yrs+)
New Marston Primary School, Copse Lane, Oxford, OX3 0AY

PRINCES RISBOROUGH

Graham Parks
Instructor: Graham Parks
Friday: 6pm - 7pm Children 7pm - 8pm Adults
Princes Risborough School, Wellington Avenue, Princes Risborough, HP27 9HY

THAME & LONG CRENDON

Andrew Kinnaird
Instructor: Andrew Kinnaird
Visit our club page
Tuesday: 7:00pm
Long Crendon School, Chilton Road, Long Crendon, HP18 9BZ
&
Thursday: 7:00pm
John Hampden School, Park Street, Thame, OX9 3HU

WATFORD


Instructor: Nicola Carr
Tuesday: 6.30pm-7.30pm Juniors 7.30pm - 8.30pm Adult
Queens School, Aldenham Road, Watford, WD23 2TY
View directions to hall

WENDOVER

Matthew Wilshaw
Instructor: Matthew Wilshaw
Visit our club page
Thursday: 7:00pm - 8:00pm All grades and ages
John Colet School, Wharf Road, Wendover, HP22 6HF

WINDSOR

Sekar Kumar
Instructor: Sekhar Kumar
Wednesday: 6.30pm-Children 7.30pm Adults
Sunday: 5:00pm - Children 5.45pm - Adults
Upton House School, 115 St Leonards Road, Windsor, SL4 3DF

WINNERSH

Nick Colgate
Instructor: Nick Colgate
Visit our club page
6pm-7pm Junior White belts - yellow belts 7pm-8pm Green stripes to blue belts 8pm Adults all grades
Saturday: 10am Beginners up to Green stripes 11am Green belts and above
Winnersh Community Centre, New Road, Sindlesham, RG41 5DU

WITNEY

Richard Hiley
Instructor: Richard Hiley
Wednesdays 7pm - 8pm
The Batt CofE Primary School, Corn Street, OX28 6DY

WOKINGHAM

Helen Gevaux
Instructor: Helen Gevaux
Tuesday: 7:15pm
St Crispins Leisure Centre, London Road, Wokingham, RG40 1RE